top of page

2024 BARBERCUTS

SAÇ BAKIMI

KERATİN YÜKLEME

Barbercuts

Barbercuts, erkek kuaför salonumuzda müşterilerimize özel ve profesyonel saç bakım hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için her müşteri özel ve benzersizdir, bu nedenle her bir müşterimize kişisel ihtiyaçlarına uygun özel bir deneyim sunmaya özen gösteriyoruz.

Barbercuts'te saç bakımı sadece estetik bir değişiklik değil, aynı zamanda müşterilerimizin kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan bir ritüeldir. Deneyimli ve uzman saç stilistlerimiz, her müşterinin saç tipine, yüz hatlarına ve tarzına uygun en iyi görünümü elde etmelerine yardımcı olmak için özel bir ilgi gösterir. Saç bakım hizmetlerimiz, kesimden renklendirmeye, traşlardan saç bakımına kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Müşterilerimizin konforu ve memnuniyeti bizim için önceliktir. Barbercuts'te sadece saç kesimi değil, aynı zamanda rahatlatıcı bir ortamda keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlamak adına özenle tasarlanmış bir salon atmosferi sunuyoruz. Modern ve şık salonumuzda, güler yüzlü ekibimizle birlikte, müşterilerimizi ağırlamaktan ve onlara kendilerini özel hissettirmekten mutluluk duyuyoruz.

Barbercuts olarak, erkeklerin saç bakımında kaliteli hizmeti hak ettiklerine inanıyoruz. Her müşterimize özel bir dokunuşla, kendilerini yenilenmiş ve özgüven dolu hissetmelerini sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Siz de Barbercuts ailesine katılarak, mükemmel saç bakım deneyimini keşfedin ve tarzınıza uygun bir görünüm elde edin.

SAÇ KESİMİ / 350₺

"Deneyimli kuaförlerimiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda ve yüz hatlarına uygun olarak profesyonel saç kesimi hizmeti sunarak, kusursuz bir görünüm elde etmelerine yardımcı olmaktadır."

PERMA/ 1000₺ BAŞLANGIÇ FİYATLARI İLE

"Kuaför salonumuzda sunulan perma hizmeti ile müşteriler, istedikleri dalgalı veya kıvırcık saç görünümüne kavuşabilir; uzmanlarımızın özenli çalışmaları sayesinde kalıcı ve zarif bir perma elde edebilirler."

DÜZ RENKLER / 500-800₺

"Kuaför salonumuz, müşterilerin isteklerine uygun olarak sunulan düz renkler boya hizmeti ile, saçlarına zarif ve tek renkli bir görünüm kazandırmak isteyenlere özel çözümler sunmaktadır."

YIKAMA-FÖN / 150₺

"Saç kesimi sonrası, uzman ekibimiz müşterilerimize özel saç yıkama ve profesyonel fön hizmetleri sunarak, tazelenmiş ve stil sahibi bir görünüm elde etmelerine yardımcı olmaktadır."

ARALARA BOYA / 800₺ BAŞLANGIÇ FİYATLARI İLE

"Kuaför salonumuz, saçın doğal görünümünü koruyarak veya isteğe bağlı olarak renklendirme sağlamak amacıyla müşterilere özel olarak uygulanan aralara boya hizmeti ile, saçlara doğal ve dengeli bir renk verme konusunda uzmanlaşmıştır."

DAMAT TRAŞI 1000₺

Barbercuts olarak, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmış olan damat traşı alanımızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

DÜZLEŞTİRME / 900₺ BAŞLANGIÇ FİYATLARI İLE

"Saçlarınıza ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamak ve pürüzsüz, parlak bir görünüm elde etmek isteyen müşterilerimize özel olarak uyguladığımız düzleştirme ve keratin bakımı, saç tellerini güçlendirirken aynı zamanda sağlıklı ve düz bir görünüm sunmaktadır."

KOMPLE BOYA 1000₺ BAŞLANGIÇ FİYATLARI İLE

"Kuaför salonumuzda sunulan komple boya hizmeti ile müşterilere, saç renklerini canlandırmak, değiştirmek veya kapatmak için geniş bir renk yelpazesi sunarak, kişisel tarzlarını ifade etmelerinde ve istedikleri görünüme kavuşmalarında yardımcı oluyoruz."

bottom of page